MillPWR

· Jednoduchá obsluha
S MillPWR může frézař, který pracoval na konvenční frézce po několika málo hodinách připravit program se složitými obrysy (Oblouky, díry na roztečné kružnici, kapsy) a to vše bez znalosti programováni NC strojů. Umožňuje to jednoduché programování a přátelské prostředí programu, které vede obsluhu správným směrem. Navíc Vám MillPWR při manuálním obrábění nabízí všechny komfortní funkce 3-osého udávání polohy.
 

· Snadno vytvořitelný obrys
Diky programování ve dvou osách můžete velmi rychle vyrobit přesné díly. MillPWR nenechá žádné Vaše přání stranou s pomocí nabízených funkcí je programování lehké a velmi rychlé. Integrovaná geometrická kalkulačka Vám pomůže doplnit případné chybějící údaje z výkresu. Pokud bude mít problém, okamžitá nápověda Vám ho pomůže vyřešit. Jednoduchá obsluha a geometrické zobrazení Vám otevírá dveře od konvenčního obrábění, které byly doposud uzvřené.
 

· Okamžitá návratnost
MillPWR je ideální pro výrobu v malých sériích. Zvítězíte nad časem a uštříte si problémy s orýsováním a s výrobou šablon. Produktivita obsluhy a stroje se okamžitě zvýší, u demodílu například až o 65%.
 MillPWR            MillPWR

 

 

 

 

FOLMONT-ŠULC   Školní 44, 252 43 Průhonice     tel/fax: 02/677 50 461
e-mail: acu-rite@folmont-sulc.cz